BYDGOSZCZ

11.05 – 12.05.2017

11.05 – 12.05.2017 r. odbyły się warsztaty dla 20 osób (2 grupy, 1 dzień pracy z design thinking)

Podczas spotkania zapoznano warsztatowiczów (pracowników naukowych, studentów, pracowników administracyjnych, chętnych i zainteresowanych z różnych środowisk – biznesowych czy naukowych) z metodyką DT.
Zrealizowano 1-dniowe projekty o charakterze warsztatowym i wykładowym. Każdy projekt zakończony był prezentacjami prac i wyników.

ZAPRASZALI

LABEL1

BYDGOSZCZ

Absolwentka Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy oraz Polskiego Instytutu Refleksologii. Doktorantka na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej UTP w Bydgoszczy. Jej praca doktorska obejmuje zagadnienia interdyscyplinarne z pogranicza chemii supramolekularnej, fizyki oraz inżynierii materiałowej. W ramach programu Etiuda finansowanego przez NCN była uczestnikiem stażu naukowego w Mississippi State University (MSU) w Stanach Zjednoczonych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Europejskiej Organizacji Refleksologów. Jest laureatką wielu stypendiów naukowych. Design thinking poznała podczas szkolenia w SHOPIE podczas, którego stwierdziła, że jest to metoda bliska jej sposobom badania i rozwiązywania problemów. Prywatnie jest szczęśliwą pełną zapału kobietą o niezmierzonej ilości pomysłów, kochającą podróże, klasyczne auta i organizacje wycieczek dalekiego zasięgu. W SHOPIE odpowiedzialna za konferencje POLISHOPA.

BYDGOSZCZ

Asystent na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy. Prowadzi badania w zakresie hybrydowych metod edukacji, technik blended learning, a także innowacyjnych rozwiązań w zakresie motywacji i ewaluacji różnych obszarów kształcenia. Absolwent Teleinformatyki oraz Zarządzania, co w połączeniu z doświadczeniem zdobytym podczas studiów w Dronten University of Applied Sciences w Holandii oraz na Uniwersytecie Kopenhaskim w Danii determinuje jego multidyscyplinarność naukową. Jest Kierownikiem Laboratorium Systemów Business Intelligence na Wydziale Zarządzania UTP. Uczestnik programu „Transformation.doc” na Uniwersytecie Wageningen w Holandii. Prywatnie miłośnik sportu, kina, muzyki oraz podróży, a także przedsiębiorca poszukujący innowacyjnych rozwiązań w zakresie tradycyjnie oferowanych usług. W SHOPIE odpowiedzialny za dydaktykę oraz realizację projektu DiamonDT.

BYDGOSZCZ

Espert Design Thinking i wielki fan metodologii jako metody tworzenia innowacji. Absolwent Programu Top 500 Innovators – stażu na Uniwersytecie Stanforda. Szkoleniowiec design thinking, blue ocean strategy, negocjacji, zarządzania. Dyrektor Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Bydgoszczy. Lokalny patriota. Z pasją zajmuje się przedsiębiorczością akademicką, transferem wiedzy i technologii z nauki do biznesu. Broker Innowacji na Wydziale Inżynierii Mechnicznej UTP. Prywatnie zapalony żeglarz i narciarz.
Z dnia na dzień pokazuje, że to co innym wydaje się niewykonalne, jemu na pewno się uda.

BYDGOSZCZ

Absolwent Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Stypendysta podyplomowego kursu Chemii Polimerowej organizowanego przez Instytut Chemii Makromolekularnej Czeskiej Akademii Nauk
w Pradze. Animator Współpracy w ramach projektu „INKOR – Innowacje, Kooperacje, Region“. Uczestnik kursu na Europejskiego Brokera Transferu Technologii realizowanego w ramach międzynarodowego projektu „The European Transfer Technology Manager“ (526817-LLP-1-2012-1-IT-LEONARDO-LMP). Swój czas dzieli między pracę a dom, w którym czeka na niego żona Karolina z synkiem Mikołajem. Dusza człowiek, otwarty na każdego i dla każdego.

BYDGOSZCZ

Jeden z pierwszych studentów-adeptów SHOPY – to w niej poznał i zaraził się metodyką design thinking. Absolwent i jednocześnie student Wydziału Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Naukowo szczególnie zainteresowany przetwórstwem tworzyw. Prywatnie zapalony kibic Arsenalu. Lubi zadawać dużo pytań, ale nigdy dwa razy o to samo. Znajduje pozytyw w każdej sytuacji, zawsze uśmiechnięty, dobrze wie jak rozładować napiętą atmosferę. I jak nikt potrafi udowadniać innym, że chcieć to móc!

BYDGOSZCZ

Już w trakcie studiów otrzymał propozycję pracy na uczelni na stanowisku pracownika technicznego. Dzięki temu codziennie miał możliwość realizować tematy badań, które łączą ze sobą technikę, medycynę i biologię. Urodzony odkrywca, ciekawy świata, a przy tym z tak ogromnym dystansem i wysmakowanym humorem, że trudno Go nie lubić. Doktorant Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy i świeżo pieczony Absolwent Programu Top 500 Innovators na Uniwersytecie Stanforda.

Gdzie?

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy

ul. Kaliskiego 7,  Bydgoszcz

Dla Kogo?

Dla pracowników naukowych, studentów, pracowników administracyjnych, chętnych i zainteresowanych z różnych środowisk – biznesowych czy naukowych

Kontakt

Mateusz Wirwicki

m.wirwicki@shopa.eu

Radek Ratajczak

 r.ratajczak@shopa.eu

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy,

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy,

PARTNERZY

Share This