KIELCE

10 – 11.05.2017

Kielecki Park Technologiczny przyłączył się do tegorocznej edycji Design Thinking Week, której hasłem przewodnim było zaufanie społeczne.

Kielecki Park Technologiczny 10 i 11 maja zorganizował warsztaty – w pierwszym dniu dedykowane uczniom z Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach, a w drugim – otwarte dla wszystkich chętnych na Politechnice Świętokrzyskiej.

– Młodzi, kreatywni i otwarci ludzie wykorzystując metodę Design Thinking pracowali nad problemem firmy Tropextrakt Polska sp. z o.o., lokatora Kieleckiego Parku Technologicznego, producenta innowacyjnych napojów naturalnych. Zdefiniowaliśmy problem, który polegał na dotarciu do młodych ludzi z innowacyjnymi sokami. Chodziło o to, by mimo ceny zachęcić ich do zakupu produktów ze względu na ich prozdrowotne właściwości. Przekonywaliśmy, że cena idzie z jakością. Zdefiniowaliśmy grupę docelową i poprzez techniki, którymi kieruje się metodologia design thinking  opracowaliśmy wspólnie rozwiązania problemu. Na koniec odbyła się prezentacja rezultatów – tłumaczy Joanna Rudawska, kierownik Działu Projektów Rozwojowych KPT.

ZAPRASZALI

LABEL1

KIELCE

Kierownik działu projektów rozwojowych i Energetycznego Centrum Nauki w Kieleckim Parku Technologicznym, doktorant. Ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, w tym międzynarodowymi, krajowymi i lokalnymi z programów: Central Europe, Erasmus+, TEMPUS IV, URBACT, INTERREG III B CADSES NCBiR i inne. Członek Świętokrzyskiej Rady Innowacji. Animator projektów badawczo-rozwojowych. Ekspert Stowarzyszenia Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości.

KIELCE

Pracownik Działu Projektów Rozwojowych w Kieleckim Parku Technologicznym. Ukończyła studia związanie z zarządzaniem oraz studia podyplomowe o kierunku International Management o specjalności: Zarządzanie Projektami Europejskimi (EU – Project Management).

Posiada ponad trzyletnie doświadczenie w realizacji projektów współfinasowanych z UE oraz doświadczenie jako koordynatorka w projektach skoncentrowanych na łączeniu nauki z biznesem.  Wielokrotnie odpowiadała za koordynację, organizacje i promocje imprezy, dobrze znanej w środowisku studenckim i naukowym, czyli Kieleckich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej. Koordynatorka konkursu na najlepszy pomysł biznesowy Startup Roadshow we współpracy z funduszem kapitałowym Black Pearls Investments Sp. z o.o. Sama również zajmuję się prowadzeniem szkoleń w zakresie opracowania biznesplanu.

Gdzie?

1. Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

sala: Business Hub

2. Politechnika Świętokrzyska

al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

Rektorat i Biblioteka główna, sala.34

Dla Kogo?

Warsztat zamknięty: młodzież z ZPSP w Kielcach

Warsztat otwarty: wszyscy chętni

 

Kontakt

Joanna Rudawska

662 217 318
joanna.rudawska@technopark.kielce.pl

Kielecki Park Technologiczny

PARTNERZY

Share This